Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Evanna Lynch: Somrak je zanič!

Go down 
+5
Edward.Cullen_Saraa
danciii<3
Taiia
Bella Swan
*Twilight*
9 posters
AvtorSporočilo
*Twilight*

*Twilight*


Število prispevkov : 70
Join date : 16/07/2009
Age : 29
Kraj : okolica Ptuja

Evanna Lynch: Somrak je zanič! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Evanna Lynch: Somrak je zanič!   Evanna Lynch: Somrak je zanič! EmptySob Avg 08, 2009 3:47 pm

Evanna Lynch: Somrak je zanič! Evanna


Daniel Radcliffe se morda zaveda superiornosti Roberta Pattinsona, ampak povsem drugače je z njegovo soigralko Evanno Lynch.

Glede na poročanje ‘Irish Centrala’ je dekle, ki v čarovniškem ‘Harry Potterju’ igra Loono Liubko, povsem jasno izrazila, da ni oboževalka ‘Somraka’ – sploh pa ne Edwarda Cullena.

»Preboli že,« pravi Lynchova za lik Belle Swan. »Ves čas govori, kako čudovit je njen Edward. Preboli!«

V nasprotju z javnim mnenjem, Evanna ugotavlja, da ‘Somrak’ serija sploh ni podobna kolekciji ‘Harryja Potterja’. »Saj so dokaj dobre knjige, ampak niso niti približno toliko fantastične kot Harry,« pravi dekle. »Niso niti pol tako dobre in nekaj časa sem bila prav ˝anti-somrakovska˝. Vsi pravijo, da je to nov Harry Potter, ampak jaz se ne strinjam.«

Evanna naj raje pobrska po svojih čarovniških knjigah, če slučajno obstaja kaki urok, ki bi jo obvaroval pred hordami jeznih ˝Somrak-obsedencev˝.

Kaj pa menite vi: ali se vam zdi Evannino mnenje na mestu ali čisto izven bistva?

vir:točnoto/teens
Nazaj na vrh Go down
Bella Swan
Admin
Bella Swan


Število prispevkov : 329
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold(celje)

Evanna Lynch: Somrak je zanič! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evanna Lynch: Somrak je zanič!   Evanna Lynch: Somrak je zanič! EmptySob Avg 08, 2009 5:13 pm

Ljubosumje, ljubosumje, ljubosumje... Ja, to je lahko velika reč. Cool
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
Taiia
Admin
Taiia


Število prispevkov : 236
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold

Evanna Lynch: Somrak je zanič! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evanna Lynch: Somrak je zanič!   Evanna Lynch: Somrak je zanič! EmptySob Avg 08, 2009 5:37 pm

Haha se strinjam s teboj (ste opazili, da v filmu nosi uhane iz neke čudne rastline, ki prinašajo srečo?) Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
danciii<3




Število prispevkov : 4
Join date : 28/07/2009

Evanna Lynch: Somrak je zanič! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evanna Lynch: Somrak je zanič!   Evanna Lynch: Somrak je zanič! EmptySob Avg 08, 2009 6:02 pm

ma ona je zanic ne pa somrak. SOMRAK JE NAJBOLSI Very Happy
Nazaj na vrh Go down
*Twilight*

*Twilight*


Število prispevkov : 70
Join date : 16/07/2009
Age : 29
Kraj : okolica Ptuja

Evanna Lynch: Somrak je zanič! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evanna Lynch: Somrak je zanič!   Evanna Lynch: Somrak je zanič! EmptySob Avg 08, 2009 7:25 pm

Ja se strinjam ja.

Ona zdaj zato ker igra v Harryju Potterju misli da je zdaj boginja al nwm kaj vsi drugi filmi pa so zanič Mad

Polek tega pa je zdaj veliko bol popularen Somrak kot pa Harry Potter
Nazaj na vrh Go down
Edward.Cullen_Saraa

Edward.Cullen_Saraa


Število prispevkov : 72
Join date : 28/06/2009
Age : 28
Kraj : Con Ucker y Robert.<33

Evanna Lynch: Somrak je zanič! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evanna Lynch: Somrak je zanič!   Evanna Lynch: Somrak je zanič! EmptyPon Avg 10, 2009 11:42 am

*Twilight* je napisal/a:
Ja se strinjam ja.

Ona zdaj zato ker igra v Harryju Potterju misli da je zdaj boginja al nwm kaj vsi drugi filmi pa so zanič Mad

Polek tega pa je zdaj veliko bol popularen Somrak kot pa Harry Potter

Se čisst strinjam.
Nazaj na vrh Go down
Robsten

Robsten


Število prispevkov : 41
Join date : 05/08/2009
Age : 28
Kraj : Ljublana

Evanna Lynch: Somrak je zanič! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evanna Lynch: Somrak je zanič!   Evanna Lynch: Somrak je zanič! EmptySre Avg 12, 2009 2:30 pm

sorri ampak ona je mau čudaška..pa harry potter je u primerjavi s SOMRAKOM nč.čis nč, sm gledala filme pa mi niso ušeč ker ni ne znanstvena fantastika, ne komedija, ne akcija, ne drama, nč ni. Smile
pa sorri če sm koga SLUČAJNO užalla
Nazaj na vrh Go down
ThePerfectMe




Število prispevkov : 79
Join date : 08/08/2009
Age : 28
Kraj : Rateče-Planica

Evanna Lynch: Somrak je zanič! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evanna Lynch: Somrak je zanič!   Evanna Lynch: Somrak je zanič! EmptySre Avg 12, 2009 11:36 pm

somrak je miljonkraaaat bolši.harry potter se mi zdi nekolk že prežvečen,ubistvu tko no preveč ljudi ga pozna,zj more met somrak svoja leta slave Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
*Twilight*

*Twilight*


Število prispevkov : 70
Join date : 16/07/2009
Age : 29
Kraj : okolica Ptuja

Evanna Lynch: Somrak je zanič! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evanna Lynch: Somrak je zanič!   Evanna Lynch: Somrak je zanič! EmptyČet Avg 13, 2009 1:32 pm

ThePerfectMe je napisal/a:
somrak je miljonkraaaat bolši.harry potter se mi zdi nekolk že prežvečen,ubistvu tko no preveč ljudi ga pozna,zj more met somrak svoja leta slave Twisted Evil


Ja se strinjam.Zdaj je Somrak na vrsti Very Happy
Nazaj na vrh Go down
Nessie

Nessie


Število prispevkov : 4
Join date : 20/02/2010
Age : 27
Kraj : LJ

Evanna Lynch: Somrak je zanič! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evanna Lynch: Somrak je zanič!   Evanna Lynch: Somrak je zanič! EmptyNed Feb 21, 2010 12:05 am

Glejte, jaz pa mam na to totalno svoje mnenje. Mislim, sem knjižni molj, zato se z zgornjim ne morem strinjat: HP je knjižna klasika, ki po mojem mnenju NIKOLI ne bo prežvečena. Sem pa tudi totalen Twilight Fan, zato bi rekla, da se Evanna totalno moti: upam, da pa mi nihče ne zameri, če po resnici povem, da se nekoliko strinjam s tem cirkusom okoli Roberta Pattinsona. Všeč mi je film, všeč mi je njegova vloga v filmu, ampak on sam... em, mi pa ni več tako všeč (OK, no, tud nič nimam proti njemu). Moram pa reči nekaj seriji Somrak v prid: knjige se mogoče ne morejo kosat s Harryjem, ampak filmi HP so pa v primerjavi z Mlado luno in Somrakom samo za v smeti!
Nazaj na vrh Go down
Euua

Euua


Število prispevkov : 72
Join date : 30/08/2009
Age : 29
Kraj : Lj

Evanna Lynch: Somrak je zanič! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evanna Lynch: Somrak je zanič!   Evanna Lynch: Somrak je zanič! EmptyNed Feb 21, 2010 8:37 pm

jst k sem brala HP me kniga ni čist nč prtegnla
v somraku in drugih sm pa takoj not padla pa še tema mi je bolša tuki kokr v HP
glede Evannine izjave, ja sej ma lahk vsak svoje mnenje nerabi pa knige tok popluvat pa tud če ji ni všeč, lahk bi se mal lepš izrazla Exclamation
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Evanna Lynch: Somrak je zanič! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Evanna Lynch: Somrak je zanič!   Evanna Lynch: Somrak je zanič! Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Evanna Lynch: Somrak je zanič!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Somrak lutke
» shakiri je všeč somrak!!!
» Somrak prejel največ nominacij!
» Počuti se, kot da mu Somrak usmerja življenje

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: