Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Bo RPattz naslednji Spiderman?

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
mely*

mely*


Število prispevkov : 3
Join date : 22/01/2010

Bo RPattz naslednji Spiderman? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Bo RPattz naslednji Spiderman?   Bo RPattz naslednji Spiderman? EmptyPet Jan 22, 2010 9:27 pm

Od vampirja k pajkom, bi rekli nekateri. Priljubljeni igralec Robert Pattinson, ki je zaslovel kot vampir v ‘Sagi Somrak’, se bo namreč preizkusil še v enem nenaravnem telesu, saj bi naj bil glavna izbira za zamenjavo Tobeyja MaGuierja v filmu ‘Spiderman 4′.

Nadaljevanje priljubljenih filmov o človeku pajku naj bi govorilo o Petru Parkerju v srednješolskih letih in Robert Pattinson naj bi bil kot nalašč za to vlogo, kljub temu da je njegov urnik že skoraj popolnoma zaseden s ‘Sago Somrak’ ter snemanjem filma ‘Bel Ami’ z Umo Thurman.

Konkurenca naj bi bila huda, saj naj bi se za to vlogo bojda zanimala tudi Michael Cera in Chace Crawford.

O nadaljevanju filma pa je bivši Spiderman Maguire povedal: »V ta film sem se preprosto zaljubil ter z ljudmi spletel posebne vezi. Prav veselim se že naslednjega poglavja v tej izjemni zgodbi.«

Bo RPattz naslednji Spiderman? Robert-pattinson21

vir: http://tocnoto.si/teens/2010/bo-rpattz-naslednji-spiderman/robert-pattinson-44/
Nazaj na vrh Go down
Euua

Euua


Število prispevkov : 72
Join date : 30/08/2009
Age : 29
Kraj : Lj

Bo RPattz naslednji Spiderman? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bo RPattz naslednji Spiderman?   Bo RPattz naslednji Spiderman? EmptyPon Jan 25, 2010 7:38 pm

no ja raj ga vidm kokr vampirja Twisted Evil
Nazaj na vrh Go down
Pattinson GirL

Pattinson GirL


Število prispevkov : 36
Join date : 17/12/2009

Bo RPattz naslednji Spiderman? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bo RPattz naslednji Spiderman?   Bo RPattz naslednji Spiderman? EmptySre Jan 27, 2010 7:50 pm

Euua je napisal/a:
no ja raj ga vidm kokr vampirja Twisted Evil
...Ja Jst TuD Very Happy ....RoB♥️♥️♥️...
Nazaj na vrh Go down
skatlica




Število prispevkov : 2
Join date : 06/01/2010

Bo RPattz naslednji Spiderman? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bo RPattz naslednji Spiderman?   Bo RPattz naslednji Spiderman? EmptyPet Jan 29, 2010 5:57 pm

Pattinson GirL je napisal/a:
Euua je napisal/a:
no ja raj ga vidm kokr vampirja Twisted Evil
...Ja Jst TuD Very Happy ....RoB♥️♥️♥️...

tut jst
Nazaj na vrh Go down
Taiia
Admin
Taiia


Število prispevkov : 236
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold

Bo RPattz naslednji Spiderman? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bo RPattz naslednji Spiderman?   Bo RPattz naslednji Spiderman? EmptyPon Feb 08, 2010 3:15 pm

hahaha..spiderman??...on?? no way Laughing
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
Sponsored content





Bo RPattz naslednji Spiderman? Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Bo RPattz naslednji Spiderman?   Bo RPattz naslednji Spiderman? Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Bo RPattz naslednji Spiderman?
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» RPattz: Strah ga je HIV-a
» RPattz ne zna z ženskami
» Je RPattz žaljiv rasist?
» RPattz: ‘Jutranja zarja’ bo!
» RPattz je razdiralec zvez

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: