Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe

Go down 
+6
...Silent...
¤¤AncY¤¤
Edward.Cullen_Saraa
°°AmLa°°
Bella
Bella Swan
10 posters
AvtorSporočilo
Bella Swan
Admin
Bella Swan


Število prispevkov : 329
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold(celje)

Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe EmptySob Maj 02, 2009 2:48 pm

Tema je namenjena pohvalam, predlogom, vprašanjem in pritožbam članov foruma.
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
Bella

Bella


Število prispevkov : 118
Join date : 02/07/2009
Age : 31
Kraj : Koper

Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe EmptyČet Jul 02, 2009 6:52 pm

Forum mi je všeč, ima zanimive teme. Lahko bi pa odprli kakšno temo za art al pa kaj podobnega Razz
Nazaj na vrh Go down
Bella Swan
Admin
Bella Swan


Število prispevkov : 329
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold(celje)

Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe EmptyČet Jul 02, 2009 8:30 pm

Bella je napisal/a:
Forum mi je všeč, ima zanimive teme. Lahko bi pa odprli kakšno temo za art al pa kaj podobnega Razz

Dober predlog Bella. Bomo odprli temo za art in sicer pri ustvarjanju. Smile
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
Bella

Bella


Število prispevkov : 118
Join date : 02/07/2009
Age : 31
Kraj : Koper

Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe EmptyPet Jul 10, 2009 5:45 pm

V podforumu Twilight, kjer sta Somrak in Mlada luna bi lahko odprli še teme Mrk ter Jutranja zarja. Tudi če ni filma, je pa knjiga Embarassed
Nazaj na vrh Go down
°°AmLa°°

°°AmLa°°


Število prispevkov : 88
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Celje

Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe EmptySob Jul 11, 2009 1:52 pm

Bella je napisal/a:
V podforumu Twilight, kjer sta Somrak in Mlada luna bi lahko odprli še teme Mrk ter Jutranja zarja. Tudi če ni filma, je pa knjiga Embarassed

Tudi jaz sem že razmišljala o tem pa nisem vedela če ostali člani to želijo. Sedaj pa vem in bom odprla še te dve teme.
Nazaj na vrh Go down
Bella Swan
Admin
Bella Swan


Število prispevkov : 329
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold(celje)

Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe EmptySob Jul 25, 2009 6:27 pm

Ja Amla očitno ti še ni uspelo odpret? XD bom jz to odprla. Drugače pa mamo na forumu logo, ki ga je nardila Bella in tudi slikce na podforumih so njeno delo. Bella najlepša ti hvalaa! Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
Edward.Cullen_Saraa

Edward.Cullen_Saraa


Število prispevkov : 72
Join date : 28/06/2009
Age : 28
Kraj : Con Ucker y Robert.<33

Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe EmptyNed Sep 13, 2009 9:28 pm

imam PREDLOG:

takole, da vam povem.

jst mam od Roberta Pattinsona taprava [2] hišna naslova.
Pil plus ga najdu. xDD in sm jst misnla, d bi lahk napisal mu pismo
kukr bi pisal za ta forum, še link [d bi šou kej pogledat ga], itd.

sam predlog. peace ! (;
Nazaj na vrh Go down
Bella Swan
Admin
Bella Swan


Število prispevkov : 329
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold(celje)

Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe EmptyPon Sep 14, 2009 2:26 pm

Edward.Cullen_Saraa mi boš pisala prosim po ZS kater naslov je to, da vidim če imama istega? (sicer jz nimam iz plusa) Bova premislili o predlogu. Smile
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
¤¤AncY¤¤

¤¤AncY¤¤


Število prispevkov : 6
Join date : 13/11/2009
Age : 29
Kraj : Sl. Bistrica

Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe EmptyNed Nov 15, 2009 8:09 pm

Tale forum mi je všeč, ker me že na prvi pogled pritegne in ima zanimive teme, pa grafika in logo sta super!
Nazaj na vrh Go down
Bella Swan
Admin
Bella Swan


Število prispevkov : 329
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold(celje)

Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe EmptyPon Nov 16, 2009 9:02 pm

Hvala Smile
Ja za grafiko in to je pa zaslužna Bella, tko da vso čast njej. Very Happy
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
...Silent...




Število prispevkov : 5
Join date : 26/12/2009

Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe EmptyNed Dec 27, 2009 7:20 pm

Leep forumček. Lahko bi mal bl oglaševal in pridobili člane.

PS: Če mi ne bi frendica povedala za ta forumček sploh ne bi vedla zanjga.
Nazaj na vrh Go down
*bella*

*bella*


Število prispevkov : 65
Join date : 18/07/2009

Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe EmptyNed Dec 27, 2009 8:41 pm

ta forum mi je fuuuuul ušeč! Bom še drugim frendicam povedala zanga
Nazaj na vrh Go down
Bella Swan
Admin
Bella Swan


Število prispevkov : 329
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold(celje)

Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe EmptySre Dec 30, 2009 11:36 am

...Silent... hmm... Oglaševanje ja.. Maš kašno idejo kje? Kr trenutno smo na enih parih forumih, na tocnoto.si/teens pa na netlogu, ampak ni dovolj. Rabli bi enga RESNEGA promotorja, ki se na to spozna, ampak je takega žal težko dobit...
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
twilight.kiss




Število prispevkov : 2
Join date : 16/01/2010

Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe EmptySob Jan 16, 2010 8:11 pm

oprostit,da mogoče ne spada moje vprašanje sem: mogoče kdo ve:VPRAŠANJE: VEŠ KDAJ PRIDE V KINO 3. DEL TWILIGHTA SO GA SPLOH ŽE ZAČELI SNEMAT
Nazaj na vrh Go down
Euua

Euua


Število prispevkov : 72
Join date : 30/08/2009
Age : 29
Kraj : Lj

Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe EmptySob Jan 16, 2010 8:29 pm

mislm da so že končal s snemanjem film pride misl nism zihr, da enkret pomlad al pa poleti

drgač mi je pa forum fullllllllll ušeč k mam cajt grem zmer gor
glede grafike pa slikc pa vsebine pa vsega ostalga je forum ful dobr zrihtan eden mojih bolših forumov in ste z moje strani zlo zlo pohvaljeni k se res fullll trudte k vem kok je teško naraest pa vzdržvt tak forum
Nazaj na vrh Go down
Bella Swan
Admin
Bella Swan


Število prispevkov : 329
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold(celje)

Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe EmptySob Jan 16, 2010 8:44 pm

twilight.kiss mamo temo o Mrku, kjer bi drugače lahko to vprašala. Wink Ampak vseeno... Tretji film so že začeli snemat in sicer že avgusta so nekaj snemali in premiera je predvidena tam enkrat konec junija v ameriki. Če bo prišeu tko hitro v SLO kot Mlada luna (kar upam), bo verjetno tle že tudi pred julijem.

Euua najlepša hvala za vse pohvale! I love you
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
twilight.kiss




Število prispevkov : 2
Join date : 16/01/2010

Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe EmptySob Jan 16, 2010 8:52 pm

Bella Swan je napisal/a:
twilight.kiss mamo temo o Mrku, kjer bi drugače lahko to vprašala. Wink Ampak vseeno... Tretji film so že začeli snemat in sicer že avgusta so nekaj snemali in premiera je predvidena tam enkrat konec junija v ameriki. Če bo prišeu tko hitro v SLO kot Mlada luna (kar upam), bo verjetno tle že tudi pred julijem.

Euua najlepša hvala za vse pohvale! I love you


aha hvalaa pa sorry
Nazaj na vrh Go down
Robsten

Robsten


Število prispevkov : 41
Join date : 05/08/2009
Age : 28
Kraj : Ljublana

Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe EmptyPet Jul 09, 2010 4:41 pm

To je kritika, ne pritožba:

1. Forum ni aktiven
2. Lahko bi ga prenovili, saj je grafika ista že skoraj pol leta
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe   Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Pohvale, predlogi, vprašanja in pritožbe
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Forum-
Pojdi na: