Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Tiskovna konferenca Mlade lune

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Bella Swan
Admin
Bella Swan


Število prispevkov : 329
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold(celje)

Tiskovna konferenca Mlade lune Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Tiskovna konferenca Mlade lune   Tiskovna konferenca Mlade lune EmptyPet Jul 24, 2009 9:36 pm

Včeraj so Kristen Stewart, Taylor Lautner in Robert Pattinson obiskali tiskovno konferenco ‘Mlade lune‘ v San Diegu.

‘Comic-Con’ se je odvijal v Hilton San Diego Bayfront hotelu, ekskluzivno za vas pa smo prevedli delčke njihovih odgovorov in vprašanj.



»Kot izgleda, je obsežnost franžize vse večja,« je Robert povedal o filmih.

»Bila je ena izmed najbolj sproščenih služb, kar sem jih kdaj delal… Ves pritisk je bil na Taylorju,« je še dodal.«

»’Mlada luna’ mi je všeč, ker sem lahko preizkusila, kako daleč lahko zaživim serijo,« je rekla Kristen in Rob se je strinjal, rekoč: »Edward je karakter, ki je razburjen… In v ‘Mladi luni‘ je tako skromen. Preveč je zaljubljen in namenoma začne krhati zvezo.«

Taylor je spregovoril o stvari, ki mu je na snemanju vedno dvignila razpoloženje. »Rad igram nogomet. Takoj ko končam snemanje, bom poiskal nekoga, ki bo igral z mano. Kristen igra z mano. Res dobro cilja.«

Skupaj sta se spomnila še ena njune priljubljene igrice, s katero si na snemanju krajšata čas. »Čez sobo lahko vržem grozdje in on ga bo ujel z usti.«

Medije je zanimalo tudi Taylorjevo mnenje o njegovi pridobljeni mišični masi: »Sam sebi sem moral reči, da želim to vlogo odigrati tako, kot je treba. Ko sem sprejel to odločitev, kar je bilo zelo lahko, ni bilo težko oditi v telovadnico. Najtežje je bilo jesti. Na vsaki dve uri sem moral nekaj vtakniti v usta.«

»Pojma nimam, kako mu je uspelo…« se z vsemi nami strinja Kristen.

Potrjena je bila tudi žalostna resničnost, da Roba na soundtracku ne bomo slišali, bo pa veliko več akcije.

Po tiskovni konferenci so se odpravili še na eno, kjer so odgovarjali na vprašanja oboževalcev. In naši naljubši deli?

Taylor je izjavil, da je bilo ‘Mlado luno‘ težko snemati v Vancouvru, ker je bilo mrzlo, on pa… No, ni nosil veliko oblek. Izjava je med množico požela kar nekaj smeha.

Ekipo so tudi vprašali, česa se najbolj veselijo posneti v naslednjih delih. Taylor komaj čaka na spanje v spalni vreči, čeprav je pozabil omeniti dejstvo, da se bo precej stiskal h Kristen, Kristen se veseli svoje nosečnosti, salve smeha pa je požel Robov odgovor, ki se glasi: »C odgovor!«



Režiser Chris Weitz je poudaril, da so vsi igralci svoje delo vzeli zelo resno, na žalost pa so imeli tudi nekaj poškodb: »Kristen si je poškodovala gleženj, a ni bilo smrtnih primerov. Na to sem ponosen. Želim si, da bi vam lahko povedal več zanimivih zgodb o poškodbah. Želim si, da bi vam lahko povedal, da je Taylor sam naredil vse akrobacije, ki jih je lahko, razen tiste, za katero je njegova zavarovalnica rekla, da je ne sme.«

Najbolj vznemirljiv del je morda bil, ko so pokazali dva nova videa iz filma, še nikoli videna!

Prvi prikazuje, kako Jacob uči Bello voziti motor. Edward se, medtem ko Bella vozi, pojavi kot duh, Bella pade in potem postane zares vroče: Jacob se gre medicinske sestre, si sleče majico in… Pokaže nekaj neverjetnih mišic!

(slaba kvaliteta je, vem)

Drugi video kaže Alice in Bello med divjanjem, da bi rešili Edwarda. Kaže tudi Edwarda, kako si počasi odpenja gumbe, pripravljen, da se pokaže soncu… Ko se video konča za napisom ‘Mlada luna‘.



Še dihaš? Tokrat se dotikamo teme, ki si jo gotovo čakal/a čez celoten članek!

Čeprav Summit Entertainment ni dovolil nobenih zasebnih vprašanj, je množica nenehno poskušala.

Ko je novinarju vendarle uspelo postaviti vprašanje o kemiji med Kristen in Robertom tudi v zasebnem življenju, se je Kristen nasmejala in odgovorila: »Me hecate?’ Saj tako ali tako nismo pričakovali, da bosta odgovorila, kajne?

Ko so jih vprašali o njihovem odnosu do filma, je Rob povedal: »Nekako sem postal bizarno povezan z zgodbo. Vse bolj in bolj sem navezan nanjo. Zadnjih nekaj tednov sem govoril o scenariju za ‘Mrk‘ in sam sebe sem zalotil, da sem prepirljiv.« Verjetno je imel v mislih nenehne prepire med Jacobom in Edwardom.

Dodal je: »Bella konča tako, da rešuje Edwarda, kot se to zgodi v vsaki knjigi. Zdi se mi smešno, da je heroj vedno rešen s strani nerode.«

In kako se ‘Mlada luna‘ razlikuje od ‘Somraka‘? Taylor meni, da je dvakrat več akcije, Rob pa je dodal, da je popolnoma drugačno vzdušje.

Kaj pa Kristen? Kako se je njeno življenje spremenilo od prejšnjega poletja? »Postrigla sem si lase.« Uf, očitno je pozabila na stotine in stotine govoric o njej.

vir: http://tocnoto.si/teens/2009/somrakovci-glavne-zvezde-comic-con/
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
Bella

Bella


Število prispevkov : 118
Join date : 02/07/2009
Age : 31
Kraj : Koper

Tiskovna konferenca Mlade lune Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Tiskovna konferenca Mlade lune   Tiskovna konferenca Mlade lune EmptySob Jul 25, 2009 7:03 pm

Še novica iz 24ur.com:

Kristen Stewart, Taylor Lautner in oboževani Rob Pattinson so se udeležili tiskovne konference, nato pa so bili na voljo še za intervjuje, fotografiranje in avtograme.

Med konferenco je Launter dejal, da so se že lani z veseljem udeležili konvencije. “Takrat smo spoznali, koliko vam dejansko pomenimo. Radi bi se zahvalili vsem oboževalcem za izjemno podporo.

Kristen je med drugim opozorila oboževalce, da se njen karakter v drugem delu močno spremeni, kar pa je večina tako ali tako že vedela, saj so vsi prebrali knjige, po katerih nastajajo filmi. “Gre za izredno čustven film. Ni visokoletečih ljubezenskih občutkov. Bella je manično depresivna. Gre za bolj zrelo vlogo,” je dejala Kristen.

Film bo na ogled čez štiri mesece.


SLIKE
Nazaj na vrh Go down
 
Tiskovna konferenca Mlade lune
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Na snemanju Mlade lune
» Nov posnetek iz Mlade Lune
» Promoviranje Mlade Lune
» Izbran soundtrack Mlade lune!
» Novi prizori iz Mlade lune

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: