Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Kristen: ‘Mlada luna’ me je skoraj ubila

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Bella

Bella


Število prispevkov : 118
Join date : 02/07/2009
Age : 31
Kraj : Koper

Kristen: ‘Mlada luna’ me je skoraj ubila Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kristen: ‘Mlada luna’ me je skoraj ubila   Kristen: ‘Mlada luna’ me je skoraj ubila EmptySob Avg 29, 2009 1:41 pm

Kristen: ‘Mlada luna’ me je skoraj ubila Bella2

Kristen Stewart je v intervjuju, ki ga je imela z MTV-jem, povedala, da se bodo oboževalci v drugem delu sage ‘Somrak’, ‘Mlada luna’, ki na velika platna prihaja novembra, lahko naužili nasilja in čustvenega igranja.

O najtežjem prizoru, ki ga je morala odigrati: »’Mlada luna’ je polna tega. Je edina knjiga, ki me je v pozitivnem smislu prestrašila. Strah je najboljši začetek snemanja filma. Toda najverjetneje je moj najljubši del takrat, ko moram reči Jacobu: ‘On je. Vedno je bil samo on!’ Ja, to me je skoraj ubilo

O razliki Taylorjevega odnosa do njenega karakterja: »Odnos je popolnoma drugačen. Popolnoma originalen.«

O prizoru, kjer se z Edwardom razideta: »V našem filmu obožujem prav vse. Vendar je v tem prizoru vse trikrat huje kot v resnici. Mislim, Bella in Edward se ne razideta kar tako, razideta se in to Bello skoraj ubije. Ni tako kot da bi jamral: ‘Oh, tako sem depresivna in neprestano jočem.’ Vse bi naj bilo postavljeno preko meje realnega. Tako da sem se vedno spraševala: ‘Ali dovolj pretiravam? Ali izgledam, kot da bom vsak čas umrla?’«

Vir: Tocnoto.si
Nazaj na vrh Go down
*Twilight*

*Twilight*


Število prispevkov : 70
Join date : 16/07/2009
Age : 29
Kraj : okolica Ptuja

Kristen: ‘Mlada luna’ me je skoraj ubila Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Kristen: ‘Mlada luna’ me je skoraj ubila   Kristen: ‘Mlada luna’ me je skoraj ubila EmptyPet Sep 04, 2009 10:23 pm

To verjamem da je zelo težko odigrati trpljenje in bolečino ampak
Kristen je to zmogla Very Happy
Nazaj na vrh Go down
 
Kristen: ‘Mlada luna’ me je skoraj ubila
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Mlada Luna Sloveniji...
» Snemanje Mrka že skoraj končano!
» Robert skoraj žrtev razpadajoče stavbe
» Nerodna Kristen
» Je Kristen noseča?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: