Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Kellan Lutz: Dekleta so ga zaprosila za roko

Go down 
AvtorSporočilo
Taiia
Admin
Taiia


Število prispevkov : 236
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold

Kellan Lutz: Dekleta so ga zaprosila za roko Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kellan Lutz: Dekleta so ga zaprosila za roko   Kellan Lutz: Dekleta so ga zaprosila za roko EmptyNed Nov 15, 2009 2:39 pm

Kellan Lutz: Dekleta so ga zaprosila za roko Kellan-lutz-bronson-pelletier-mod

Kellan Lutz komaj čaka na izid ‘Mlade lune’, toda še bolj pa se veseli nadaljevanja, ‘Mrka’.

24- letni igralec je v intervjuju spregovoril o svoji slavi, delavniku in o tem, da sta s soigralko samo Ashley Greene samo prijatelja.

O povezavi z Ashley Greene: »Skoraj vsak dan slišim namigovanja, da bi naj z Ashley hodila. Mislim, zakaj ljudje ne morejo priznati, da sta lahko tudi človeka različnih spolov dobra prijatelja? To je že bizarno.«

O njegovi skrbi za telo: »V telovadnico grem mogoče enkrat ali pa dvakrat na teden, kjer ostanem 45 minut. Sovražim tek. Na splošno pa jem vse, kar mi pride pod roke, največkrat seveda pico. Tudi sladkarije mi niso španska vas.«

O akciji v ‘Mrku’: »’Mrk’ je vsekakor film za moške. Obožujem ga. Vse akrobacije in trike sem lahko naredil sam. Zagotovo je akcijski film. Spada med tiste filme, ki si ga bodo tudi tisti, ki niso oboževalci ‘Somraka’, z veseljem ogledali. Ti bodo s seboj pripeljali tudi svoje punce, ki so popolnoma nasprotne ‘Somraku’, toda ko bodo film videle, se bodo popolnoma zaljubile vanj.«

O dobri poti, da postane akcijska zvezda: »Za mano je odlična ekipa, ki si prizadeva za dobro akcijsko nabitost. Hočem biti Jason Bourne, ki bo prevzel vajeti te uspešne franšize. Obožujem akrobacije, streljanje in pretepaške scene.«

Sicer pa je Kellan zadnje čase na polno zaposlen s promoviranjem ‘Mlade lune’ in včeraj so ga fotografirali skupaj s soigralcem Bronsonom Pelletierjem, ko sta v Torontu delila podpise ter se veselo fotografirala.

V Toronto je prispel naravnost iz Bostona, kjer pa se je pojavil sam, ob njem ni bilo niti njegove najboljše prijateljice Ashley Greene. Da bi Kellan nadomestil njeno praznino, je s posterja izrezal njen obraz ter ga prilepil na palčko, da ga je spremljala vsepovsod.

Pred tem pa sta se z Ashley skupaj ustavila tudi v Chicagu, kjer sta v intervjuju spregovorila o prošnjah za poroko, ki jih dobita od svojih oboževalcev. Kellan je povedal: »Ja, bilo jih je že kar nekaj. Večina deklet je imelo s seboj svoje fante, tako da sem bil kar presenečen, ko sem slišal njihove ponudbe. Kako so me lahko vprašala kaj takšnega, ko pa so že zasedene?«

Vir in ostale slike
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
 
Kellan Lutz: Dekleta so ga zaprosila za roko
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Sivček Kellan Lutz
» Kellan Lutz obraz H&M
» Kellan Lutz zgoraj brez
» Kellan Lutz si želi otrok
» Kellan Lutz model Calvina Kleina

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: