Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Somrakovci so doma!

Go down 
AvtorSporočilo
Bella Swan
Admin
Bella Swan


Število prispevkov : 329
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold(celje)

Somrakovci so doma! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Somrakovci so doma!   Somrakovci so doma! EmptyPon Nov 16, 2009 9:06 pm

Trije glavni igralci ‘Mlade lune’, Robert Pattinson, Kristen Stewart in Taylor Lautner, so že končali s promocijsko turo po Evropi, tako da so se včeraj zvečer že vrnili v domači L.A.

Somrakovci so doma! Mlada-luna5

Sveto trojico so na letališču tradicionalno pričakale horde oboževalcev, toda varnostniki so jih držali na varni razdalji.

Ker so jim trije najbolj zaželeni igralci za hip ušli, pa so se paparaci zaposlili z drugimi junaki sage ‘Somrak’ ter jih spremljali na vsakem koraku.

Tako so v soboto naleteli na Ashley Greene, ki se je ravno vračala iz restavracije ‘Beso’, kjer si je privoščila večerjo z družino.

Ashley pa se je pred kratkim dobila tudi z ‘Moviefonom’, kjer je povedala same lepe besede o gorečih oboževalcih. »Lepo je imeti oboževalce, ki te imajo radi ter obožujejo tvoje delo in ustvarjanje. Spodbujajo te, kar mi je res čudovito. Nikoli ne veš, lahko bi me tudi sovražili in nato bi lahko samo skomignila z rameni ter rekla: ‘Ja, kaj moreš. Z mano ste obtičali za nadaljnja tri leta.’ Tako da sem jim res hvaležna, da so me lepo sprejeli medse.«

ostale slike
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
 
Somrakovci so doma!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» So bili ‘Somrakovci’ kaznovani?
» ‘Somrakovci’ končno splezali iz svojih lukenj

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: