Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Premiera New Moon! :D

Go down 
AvtorSporočilo
Bella Swan
Admin
Bella Swan


Število prispevkov : 329
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold(celje)

Premiera New Moon! :D Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Premiera New Moon! :D   Premiera New Moon! :D EmptyTor Nov 17, 2009 10:22 pm

Igralska zasedba ‘Mlade lune’ se je včeraj zvečer zbrala v ‘Mann Village Theatre’ v Kaliforniji, kjer so z navdušenimi oboževalci končno dočakali prihod na velika platna enega izmed najbolj pričakovanih filmov. Very Happy

Premiera New Moon! :D Mlada-luna6

Glavne zvezde večera so zagotovo bili trije glavni igralci Kristen Stewart, Robert Pattinson in Taylor Lautner, na rdeči preprogi pa so zasijali tudi drugi člani najslavnejše igralske zasedbe. Med sprehajalci na rdeči preprogi pa so se znašli tudi drugi estradniki in etradnice, med drugim tudi Stephanie Meyer, avtorica knjig, Chris Weitz, režiser filma, fotografirali pa so tudi Emilie de Ravin, ki je morda prišla spodbujat Roberta?

Pred kratkim je Stephenie Meyer spregovorila tudi v Oprahini oddaji, razgovorila pa se je o tem, kako je gledati svoje delo na velikih platnih. »Je noro nadrealno. Prvič, ko sem se spoznala z igralsko zasedbo, smo se odpravili na večerjo, da smo se bolj spoznali, pred tem pa so vsi opravljali testna snemanja za pričeske, make-up in kostume, tako da sem pri mizi sedela s samimi pajaci.«

Nato je nadaljevala: »In kar naenkrat se je pri mizi prikazal Peter Facinelli, ki me je zelo prestrašil. Včasih je kar malce čudno. Na trenutke se sprijazniš s nastalim stanjem, naslednji trenutek pa sediš v kavarni in se mimo tebe sprehodi 150 statistov, da ne štejemo vseh, ki so vpleteni v film, naenkrat nastane strašna gneča, pogledaš naokoli in si rečeš: ‘Vse to je po moji zaslugi, saj sem napisala sanjsko delo.’ Včasih je kar malce napeto, predvsem pa nenavadno.«

Ali te zanima, kaj je Kristen Stewart povedala o nesmrtnosti, ki se čudovito sklada s temo filma? »Moj pogled na nesmrtnost iz obeh vidikov, Kristen in Belle, je, da je povsem neznana, toda pomemben faktor, ki bi ga želela raziskati. Bella hoče nesmrtnosti dati priložnost zaradi Edwarda, saj bi zanj žrtvovala vse. Večno življenje se v realnosti kar dobro sliši, toda v naši zgodbi je nočna mora.«

Fotografije z nore premiere si lahko pogledaš v galeriji.
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
 
Premiera New Moon! :D
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Premiera New Moon
» Kje bo premiera New Moon?
» Igrače New Moon
» Scena iz New Moon
» New Moon soundtrack je naprodaj!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: