Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Robert Pattinson:Počutil sem se kot med striptizom!

Go down 
AvtorSporočilo
Bella

Bella


Število prispevkov : 118
Join date : 02/07/2009
Age : 31
Kraj : Koper

Robert Pattinson:Počutil sem se kot med striptizom! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Robert Pattinson:Počutil sem se kot med striptizom!   Robert Pattinson:Počutil sem se kot med striptizom! EmptyPet Nov 20, 2009 8:56 am

Robert Pattinson:Počutil sem se kot med striptizom! Novica-25628-193422-glavna

Ženske po celem svetu so pred nekaj meseci razveselile fotografije napol golega Roberta Pattinsona, ki je moral a filma Mlada Luna odvreči tudi nekaj oblačil. In kako se je Rob pri tem počutil?

Najbolj seksi moški preteklega leta, Robert Pattinson, je v nedavnem intervjuju spregovoril tudi o tem, kako se je počutil, ko se je moral v enem izmed prizorov Mlade lune, sleči: "Pčutil sem se precej bedasto, ko sem moral stopiti na svetlobo pred 2000 ljudmi na mestem trgu in se sleči," pravi 23-letni lomilec src. "V bistvu sem imel striptiz!"

Kljub svetovni slavi, ki jo je Rob dosegel čez noč, pa še vedno ostala zelo preprost in realen. Ko je od nekega para dobil poročno vabilo, se je Robert, ki dnevno dobi na milijone pisem od oboževalk po vsem svetu, naj vljudno odgovoril. Vabilo je sicer odklonil, je pa parčku zato poslal svojo fotografijo s podpisom in jima zaželel vse najboljše!

Prisrčno, ni kaj!
Nazaj na vrh Go down
 
Robert Pattinson:Počutil sem se kot med striptizom!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Robert Pattinson se ne da!
» Robert Pattinson je osamljen
» Robert Pattinson opravil s Kanado
» Robert Pattinson: Zaposlen žrebec
» Robert Pattinson še vedno kraljuje

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: