Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Joan Jett: Kristen je igralka na mestu

Go down 
AvtorSporočilo
Taiia
Admin
Taiia


Število prispevkov : 236
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold

Joan Jett: Kristen je igralka na mestu Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Joan Jett: Kristen je igralka na mestu   Joan Jett: Kristen je igralka na mestu EmptyPon Nov 30, 2009 4:10 pm

Joan Jett: Kristen je igralka na mestu Joan-jett-kristen-stewart-amazing

To leto smo lahko spremljali Kristen Stewart pri preobrazbi v divjo Joan Jett v filmu ‘The Runaways’.

Prava Joan Jett pa se je na premieri ‘Mlade lune’ zaklepetala z ‘MTV-jem’, kjer je pohvalila mlado igralko.

O Kristenini ‘joanjettovski’ frizuri: “Takrat me je resnično pripravila do nasmeha. Izgledala je odlično. Pristajala ji je k obrazu in telesu. Počutila sem se, kot da gledam mlajšo sestro.”

O njenem odnosu s Kristen: “Kristen ni imela nekih specifičnih vprašanj, le opazovala me je ves čas. Veliko sva se pogovarjali, toda ni bilo potrebe, da bi me karkoli spraševala, ker sem ji že kar sama izklepetala vse. Zaupala sem ji svoja občutja o skupini Runaways, kaj mi je pomenila, kaj sem hotela doseči, kako sem se razumela z ostalimi dekleti in podobne reči. In ona je igralka na mestu. Poštena, popolna, intenzivna in zelo resna. Igralstvo jemlje kot umetnost.”

O njenem nastopu v ‘The Runaways’: “Kristen poje in niti ne tako slabo. In med snemanjem se je učila tudi igranja na kitaro pod mojim vodstvom, pokazala sem ji svoje prijeme ter jo naučila svoje tehnike, ona pa je kot goba vso znanje posrkala vase. Ker pišem z levo roko, se je morala tudi ona prilagoditi ter začeti pisati z levico. Mislim, da ji je res dobro uspelo.”

O Kristeninih projektih v preteklosti: “Seveda sem slišala za njen film ‘Somrak’, toda preden me je upodobila, si ga nisem pogledala. Seveda sem si ga po tem srčno želela ogledati in v njem sem resnično uživala. Bilo je poučno in vesela sem, da me je v ‘The Runaways’ upodobila ravno ona.”

Vir
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
 
Joan Jett: Kristen je igralka na mestu
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kristen spoznala Joan Jett
» Joan Jett je Kristen spravila v jok
» Ušel od Kristen
» Kristen je snemala!
» Nerodna Kristen

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: