Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 ‘Jutranja zarja’ bo prinesla bogastvo

Go down 
AvtorSporočilo
Taiia
Admin
Taiia


Število prispevkov : 236
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold

‘Jutranja zarja’ bo prinesla bogastvo Empty
ObjavljaNaslov sporočila: ‘Jutranja zarja’ bo prinesla bogastvo   ‘Jutranja zarja’ bo prinesla bogastvo EmptyNed Dec 06, 2009 6:54 pm

‘Jutranja zarja’ bo prinesla bogastvo Breaking-dawn-two-parts

Ni skrivnost, da ‘Mlada luna’ spada med tiste filme, ki se lahko pobahajo z gromozanskim zaslužkom. Pomisli na to, da nas pred koncem sage čakajo še trije deli.

Kot vas večina že ve, bodo zadnji del sage, ‘Jutranjo zarjo’, zaradi svoje obsežnosti razdelili na dva dela.

Ko bo prišlo do tega, bo ‘Summit Entertainment’ trem glavnim igralcem, Robertu Pattinsonu, Kristen Stewart in Taylorju Lautnerju občutno dvignil znesek zaslužka, prav tako pa bo k sodelovanju spet povabil režiserja ‘Mlade lune’, Chrisa Weitza.

Ali te zanima, kaj si o snemanju zadnjega dela mislijo glavni igralci?

Robert se že veseli, da se bo lahko preizkusil v dveh vlogah. »Če bo šlo vse po načrtih, bom januarja začel snemati film ‘Bel Ami’, katerega snemanje bo trajalo tri mesece, nato pa se bom lahko povsem posvetil ‘Jutranji zarji’. Za naslednji dve leti sem kar zaseden. Ob koncu poletja mi bodo končno dodelili teden počitnic, ki jih bom izkoristil za obisk prijatelja, ki je verjetno že pozabil, da obstajam. Noro je!«

Taylor pa je precej bolj optimističen glede vsega skupaj: »Prepričan sem, da bo vse drugačno. Zagotovo sem bil zelo presenečen, ko sem prebral ‘Jutranjo zarjo’. Toda trudimo se, da se ne bi obremenjevali z več filmi naenkrat, tako da se za zdaj fokusiramo še na ‘Mrk’, ‘Jutranja zarja’ pa pride na vrsto, ko bo vse stoodstotno potrjeno.«

Ti pa si že lahko na koledarju označiš 20. junij, ko te bo v kinematografih pričakal že tretji del, ‘Mrk’, kjer se bodo odnosi med vampirji in volkodlaki še zaostrili. Glejte, da ne zamudite!!

Vir
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
 
‘Jutranja zarja’ bo prinesla bogastvo
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Knjiga Jutranja zarja
» Jutranja zarja slike
» Jutranja zarja citati
» RPattz: ‘Jutranja zarja’ bo!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: