Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 MTV movie awards skozi oči TKR teama

Go down 
AvtorSporočilo
Bella Swan
Admin
Bella Swan


Število prispevkov : 329
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold(celje)

MTV movie awards skozi oči TKR teama Empty
ObjavljaNaslov sporočila: MTV movie awards skozi oči TKR teama   MTV movie awards skozi oči TKR teama EmptyTor Jun 02, 2009 4:08 pm

Ko je TKR team izvedel, kolikokrat je Twilight nominiran za MTV nagrade, je že vedel, da si bo to podelitev pogledal. Rdečo preprogo smo prek interneta spremljali že od sobote in komaj smo čakali na podelitev. Torej, pred vami je moje poročilu o poteku noči iz nedelje na soboto.

V sporedu je sicer pisalo, da bo prenos MTV nagrad ob enih ponoči, zato sem vstala ob pol enih. Na rdeči preprogi še ni bilo ljudi, a vendar je bilo okoli nje več stvari in večji trušč in nemir. Čakala sem do enih, vendar se nikjer ni nič začelo. Zato sem 'zaspala' in čakala do dveh. Zdaj je bilo že več ljudi. Prav presenetilo me je, koliko ljudi se je nabralo v eni uri. Toda šele zdaj sem prebrala: program je čez eno uro (neumna Pia)! Ugasnila sem TV in poskušala nekako vsaj zatisniti oči do pol treh. To mi niti približno ni uspelo.

Ob pol treh je na rdeči preprogi vladal kaos. Fani so upili, kadarkoli se je kdo pripeljal. Ura je minila tako hitro, skoraj opazili nismo, pa je že bila tri. Na programu MTV pa so si očitno premislili in podelitve niso predvajali, (zato pa so teme polne komentarjev kot: MTV sucks) tako da je bil internet poln strani, kjer si si lahko ogledal prenos v živo.

Ko sem prvič videla Kris in Roberta, so se mi tresle roke. Pred vsako nagrado, ki so jo dobili sem bila na koncu z živci in imela sem potne roke, tako kot vsii ostali fani. Skoraj vse so dobili, samo Miley Cyrus jim je eno odnesla. Morala sem si z roko zapreti usta, da ne bi vsakič kričala.

MTV movie awards skozi oči TKR teama Rob_pa10 Rob in Krew sta bila videti odlično. Ves večer sta samo sprejemala nagrade.

Robert se je pri svoji nagradi za igralca predvsem zahvaljeval. Presenetil me je njegov močan angleški(oz. angelski) naglas, ki je tega večera prišel bolj do izraza men samimi američani. Zahvalil se je Stephenie Meyer, Catherine Hardwicke, FANOOM... Seveda se je zahvalil tudi Krew, kot sam kliče Kristen. Se še komu zdi sumljivo? <3

Kristen je bila videti nervozna in zmedena. Govorila je res prehitro in zmešano, vendar je še vedno izpadla srčkano, kot ponavadi. Čisto na koncu se je tako zmedla, da ji je nagrada padla na tla. K sreči se ni nič razbilo, vendar se ji je Rob pošteno nasmejal zaradi tega. Potem nam je še namenila nekaj prehitrih besed in z izstreljenim 'bye' odšla iz odra. Smešno, vendar srčkano.

MTV movie awards skozi oči TKR teama Krew11 Za 19-letno Krew je bilo to očitno preveč. Tako se je zmedla, da ji je nagrada padla na tla.


Dobila sta tudi nagrado za najboljši poljub. Rob je rekel, da bosta to tudi odigrala(in izpljunil je žvečilko). Bila sta že čisto blizu, fani so histerično kričali, potem pa se mu je Krew odmaknila in se na hitro zahvalila. Robertov začudeni obraz je povedal vse-nameravala sta se poljubiti. In njemu je očitno bila misel na to všeč.


MTV movie awards skozi oči TKR teama Edbe2 Njun poljub je očitno prevzel največ oboževalcev. Letos sta bila nominirana tudi dva poljuba dveh moških, med drugimi pa tudi Revni Miljonar, ki ga je Somrak premagal v vseh kategorijah.


New Moon trailer je bil popoln. Ogledate si ga lahko tudi na našem forumu in to priporočam. Film bo očitno res popoln. Večina fanov je ravno zaradi trailerja gledala te nagrade, pa še zaradi Roberta in Kristen. Mogoče se je na internetu ravno zaradi tega stran sesula točno ob času trailerja.
Seveda so dobili tudi druge nagrade in je bilo še polno drugih stvari, vendar se mi ne da opisovati. Mislim, da imate dovolj. Če koga še kaj zanima naj napiše v to temo, pa mu bom povedala. Kar koli v zvezi z temo MTV movie awards, Krew in Robertom.

Oh my Edward, končno sem končala. Pozdravčke,
Bella Swan
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
 
MTV movie awards skozi oči TKR teama
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» MTV movie awards!
» Iščemo člane Twilight teama
» Rezultati Teen Choice Awards 2009

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: