Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 RPattz ima gorečega oboževalca

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
mely*

mely*


Število prispevkov : 3
Join date : 22/01/2010

RPattz ima gorečega oboževalca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: RPattz ima gorečega oboževalca   RPattz ima gorečega oboževalca EmptyPet Jan 22, 2010 9:25 pm

Robert Pattinson velja za igralca, na katerega pada veliko žensk, tako da se bo moral Hugh Grant močno potruditi, da se bo znebil konkurence.

Igralec z izkušnjami je brez zavidanja priznal, da si Robert z vsem spoštovanjem zasluži naziv lomilca ženskih src, ki si ga je pridobil.

Grant je pojasnil: »Nisem si še ogledal drugega dela ‘Somraka’, toda razumem obsedenost z Robertom. Tudi jaz mislim, da je seksi.«

Hugh je komentiral tudi lastni seksapil v ‘Did You Hear About Morgans’: »Mislil sem, da sem bil kar seksi. Če ne drugo, sem se vsaj trudil, da bi bil. Ko pa sem si film ogledal, pa sem moral priznati, da sem izgledal precej neumno. Toda morate vedeti, da kostumografu vedno naročim, da me mora narediti privlačnega.«

Mladi igralec pa bo pomagal tudi žrtvam nesreče na Haitiju ter se pridružil organizaciji ‘Hope Fot Haiti. Skupaj z njim bodo dobrodelno delovali tudi njegova soigralka Anna Kendrick, njegov prijatelj Zac Efron in country pevka Taylor Swift.

Dobrodelni večer, na katerem bo sodelovalo več kot 40 zvezdnikov, se bo tako v Los Angelesu kot New Yorku predvajal na skoraj vseh lokalnih televizijah.

Vir + slika: http://tocnoto.si/teens/category/robert-pattinson/
Nazaj na vrh Go down
Pattinson GirL

Pattinson GirL


Število prispevkov : 36
Join date : 17/12/2009

RPattz ima gorečega oboževalca Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPattz ima gorečega oboževalca   RPattz ima gorečega oboževalca EmptySre Jan 27, 2010 7:48 pm

RoB♥️♥️♥️
Nazaj na vrh Go down
 
RPattz ima gorečega oboževalca
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» RPattz ne zna z ženskami
» RPattz: Strah ga je HIV-a
» Bo RPattz naslednji Spiderman?
» Je RPattz žaljiv rasist?
» RPattz: ‘Jutranja zarja’ bo!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: