Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Robert zapustil Kristen!

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Taiia
Admin
Taiia


Število prispevkov : 236
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold

Robert zapustil Kristen! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Robert zapustil Kristen!   Robert zapustil Kristen! EmptyNed Jul 12, 2009 6:49 pm

Robert zapustil Kristen! Blabla-370x480

Novice, ki so med oboževalce Robsten zasejale obup, pravijo, da je Robert Pattinson zapustil soigralko iz ‘Somraka’, Kristen Stewart, da je lahko začel s soigralko filma ‘Remember me’, Emilie de Ravin.

»Robert je Emilie spoznal že nekaj časa nazaj in že od nekdaj mu je všeč,« je vir povedal reviji ‘Life & Style’. »Prav on je bil ta, ki je producentom ‘Summita’ (isti združbi, ki je odgovorna za sago ‘Somrak’) predlagal Emilie ter jim rekel, da bi bila popolna za to vlogo. V originalu je bil njen lik načrtovan za igralko mehiškega porekla.«

»In ko je Robert Emilie, medtem se je ta razšla s svojim možem, Joshem Janowiczem, rezerviral njeno mesto v filmu, ni trajalo več dolgo, da se je kemija med njima vrinila tudi v njuna zasebna življenja.«

»Enkrat sem ju opazoval med snemanjem in moram reči, da sta se odlično znašla v družbi drug drugega,« je povedal vohun. »Med odmorom sta tudi skupaj odšla v trgovino, kjer sta si privoščila pijačo in izgledalo je, da sta si drug drugemu zelo všeč.«

»Ko sta enkrat skupaj odšla ven, se jima je pridružila tudi Robertova soigralka v filmu ‘Somrak’, Elizabeth Reaser. In priča, ki je bila takrat na prizorišču, je povedala, da je Emilie Elizabeth izrazila skrb o tem, kako bo izgledal njen poljub z Robertom v filmu. In Elizabeth, ki v ‘Somraku’ igra Robertovo mamo, ji je odgovorila: ‘Ni važno kako poljubiš Roberta, samo stori to!’«

No, mama vedno ve, kaj je najboljše za otroka, kajne?

Vir: http://tocnoto.si/teens/2009/robert-zapustil-kristen/
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
Taiia
Admin
Taiia


Število prispevkov : 236
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold

Robert zapustil Kristen! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Robert zapustil Kristen!   Robert zapustil Kristen! EmptyNed Jul 12, 2009 6:53 pm

Kaaaaaaaaaaj??? Pa sej to ni res!! Vir in vohun?? Upam da so si tole izmislili kr k sm vidla tole novico sm vpila in to tolk da mam zdj angino pa žrem konjske tablete!!!! Ka use me stane tota Emilie!!!! Grrrrrrrrrrrrrrr!!! affraid
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
*Twilight*

*Twilight*


Število prispevkov : 70
Join date : 16/07/2009
Age : 29
Kraj : okolica Ptuja

Robert zapustil Kristen! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Robert zapustil Kristen!   Robert zapustil Kristen! EmptyPet Jul 17, 2009 1:28 am

Jaz ne verjamem da bi mel robert kaj z to emili al kaj je že Shocked
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Robert zapustil Kristen! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Robert zapustil Kristen!   Robert zapustil Kristen! Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Robert zapustil Kristen!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Rob po zmenku s Kristen zapustil L.A.
» Kristen in Robert na lestvici najlepših
» Robert: 'V Somraku sem zaradi Kristen.'
» Robert povabil Kristen na potovanje
» Robert Pattinson in Kristen Stewart: Držala sta se za roke!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: