Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Robert: 'V Somraku sem zaradi Kristen.'

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Bella Swan
Admin
Bella Swan


Število prispevkov : 329
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold(celje)

Robert: 'V Somraku sem zaradi Kristen.' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Robert: 'V Somraku sem zaradi Kristen.'   Robert: 'V Somraku sem zaradi Kristen.' EmptyČet Okt 22, 2009 8:30 pm

Kristen Stewart in Robert Pattinson krasita naslovnico posebne ‘Somrakovske’ izdaje revije ‘People’.

Robert: 'V Somraku sem zaradi Kristen.' Twilight-people-special-edition

Par plus njuni soigralci Taylor Lautner, Ashley Greene in Kellan Lutz so poskrbeli, da ti ob branju ne bo dolgčas.

Režiser Chris Weitz o vzdušju na snemanju ‘Mlade lune’: »’Somrak’ govori o prvi ljubezni, ‘Mlada luna” pa o zlomljenem srcu. To zahteva, da so se morali igralci spopasti tudi s kakšnimi temačnostmi. V filmu je več Edwarda, kot smo na začetku predpostavljali. Gledalci ga bodo lahko videli večkrat, kot ga vidi Bella v knjigi.«

Taylor o predstavljanju tima Jacob: »Bil sem živčen, saj nisem vedel, ali bom tim Jacob znal predstaviti na pravi način. Robert je presneto dobra konkurenca. Prepričan sem, da bi oboževalci oboževali vsakega, ki bi igral Jacoba, imam pač srečo, da so izbrali mene.«

Robert o upodobitvi Edwarda Cullena: »Ko sem prebral ‘Somrak’ in spoznal, da je v njem Edward prikazan kot nek bog, sem pomislil, da ga pod nobenim pogojem ne bom mogel zaigrati. Toda ko sem se znašel zraven Kristen, je bila med nama takoj kemija. Praktično je ravno ona razlog, da
nastopam v filmu.«

Ashley o oboževalcih: »S Kellanom se vedno samo spogledava in vprašava: ‘Kaj za vraga se dogaja? To je noro.’ Ta obsesija je zagotovo drugačna od vsega, kar sem doživela. Oboževalci so tako strastni. Toda pravim vam čisto resno, moje delo je najboljša služba, z najboljšimi oboževalci.«

Kellan o ‘Jutranji zarji’: »Vsi na skrivaj držimo pesti in upamo, da bo naša saga dosegla svoj konec. Vsi si želimo snemati ‘Jutranjo zarjo’, želimo si pa tudi, da bi Stephenie Meyer napisala še več genialnih knjig.«

Mislimo, da še nisi imel/a priložnosti spoznati volčje zasedbe, zato ti ponujamo nov video, kjer se mladi volkovi pred Bello preobrazijo.





vir: tocnoto.si/teens
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
Taiia
Admin
Taiia


Število prispevkov : 236
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold

Robert: 'V Somraku sem zaradi Kristen.' Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Robert: 'V Somraku sem zaradi Kristen.'   Robert: 'V Somraku sem zaradi Kristen.' EmptyPet Okt 23, 2009 1:39 pm

Vaaaaaa, spet mi lušte delajo!! Wink
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
 
Robert: 'V Somraku sem zaradi Kristen.'
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Robert zapustil Kristen!
» Robert povabil Kristen na potovanje
» Kristen in Robert na lestvici najlepših
» Robert Pattinson končno priznal: S Kristen sva skupaj!
» Robert Pattinson in Kristen Stewart: Držala sta se za roke!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: