Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Robert Pattinson: Zelo romantičen sem

Go down 
AvtorSporočilo
inny_twilight

inny_twilight


Število prispevkov : 47
Join date : 24/07/2009
Age : 28
Kraj : Prebold (Celje)

Robert Pattinson: Zelo romantičen sem Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Robert Pattinson: Zelo romantičen sem   Robert Pattinson: Zelo romantičen sem EmptyTor Sep 29, 2009 1:04 pm

Oboževalci obeh lepotcev ‘Somraka’, Taylorja Lautnerja in Roberta Pattinsona, ne pozabite si na koledarju označiti 12. februarja 2010, saj boste takrat lahko spremljali največjo bitko v filmskem svetu.

‘Examiner’ poroča, da se bosta Taylor in Robert takrat pomerila v bitki za srca oboževalcev ter ljubiteljev njunih filmov, saj bosta njuna nova projekta ‘Valentine’s Day’ in ‘Remember Me’ izšla na isti dan.

‘Remember Me’ vsi zagotovo poznamo kot romantično komedijo, v kateri je Robert zaigral z Emilie de Ravin, ‘Valentine’s Day’ pa je film ‘Garryja Marshalla’, v katerem si Taylor privošči nekaj romantičnih trenutkov s country pevko Taylor Swift.

To bo še napeto. Kdo je vaš zmagovalec?

Veliki mišičasti Taylor ali Robert, ki se ima za zelo romantičnega človeka?

Pred kratkim je opravil nov intervju ter povedal, da njegov odnos do hitrega vzpona njegove kariere niti približno ni takšen, kot to napihnejo tabloidi.

»Na eni točki postaneš skoraj zmešan in paranoičen, toda potem se vsa stvar umiri in ti se sprijazniš z vsem.«

Povedal je tudi, da ne glede na to, da si lahko privošči številne izlete po vsem svetu, ne uživa v ogledih mest in okolice. »Zelo rad potujem in spoznavam nove kraje, toda v takšnem položaju kot sem, ne morem mirno hoditi po ulici. Najraje se peljem, to pa je tudi vse.«

In kaj pravi Rob, ko beseda nanese v romantične vode? »Samega opredeljujem kot zelo romantično osebo. Ljubezen vidim kot naslednjo stopnjo dobrega prijateljstva.«
http://tocnoto.si/teens/2009/robert-pattinson-zelo-romanticen-sem/
Nazaj na vrh Go down
 
Robert Pattinson: Zelo romantičen sem
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Robert Pattinson se ne da!
» Robert Pattinson je osamljen
» Robert Pattinson spet razmesarjen!
» Obleci se, kot svetuje Robert Pattinson
» Robert Pattinson:Počutil sem se kot med striptizom!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: