Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Interviju z Ashley Greene.

Go down 
AvtorSporočilo
Bella Swan
Admin
Bella Swan


Število prispevkov : 329
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold(celje)

Interviju z Ashley Greene. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Interviju z Ashley Greene.   Interviju z Ashley Greene. EmptySob Okt 03, 2009 8:09 pm

Saturday Night Magazine je objavil nov intervju z Ashley Greene. Delček smo prevedli tudi za vas, izvirnik v angleščini pa lahko najdete tukaj.


Kako ste se ujeli z drugimi sodelavci v filmu Twilight in njegovi sagi? Ste se skom posebej zbližali?Z Kellanom Lutzom sva se najbolj zbližala. Z vsakim sem se pravzaprav zbližala drugače. Z Rachelle Lefevre imam prav tako zelo dober odnos, saj sva obe bolj lahkomiselni in zabavni. Večkrat se dobiva na pijači, telovadiva skupaj in podobne stvari. S Kristen sva se zbližali počasneje. Sicer sva se že med snemanjem Somraka dobro razumeli, vendar sta najina urnika bila različna in nikoli nisva bili skupaj. Toda med Mlado Luno sva bili več skupaj, prvi teden ali dva smo bili na snemanju samo jaz, Kristen, Rob in Taylor, kasneje pa je prišla še Rachelle. Taylor je prekrasen in izredno prijazen. Jacksona prav tako obožujem. Vse jih imam zelo rada.

Interviju z Ashley Greene. AshleyGreeneCouch-280x186

Kaj pravite na obsedenost fanov z Robertom? Slišali smo že za primere, ko se je zaradi njihovih norosti znašel v nevarnih situacijah.

Ubogi Robert! Težko je, ker imamo vsi radi naše fane in tudi on jih ima. Pomagali so nam priti do tja, kjer smo zdaj in zato smo jih hvaležni. Pri meni je drugače- kadar se pojavimo na ulici k meni prideta dva, trije ali pet fanov. V njega pa se naenkrat zažene 25, 000 kričečih najstnic! Tako zelo ga imajo rade in vem, da mu ne želijo nič slabega, toda ne zavedajo se, da kadar k tebi s takšno silo pride ogromno ljudi, je lahko zelo nevarno.

Interviju z Ashley Greene. AshleyGreenePink-280x420Kako ste se zdaj, ko ste slavni, sprijaznili s tem, da ljudje stalno govorijo o vašem zasebnem življenju?
Pravzaprav je zelo smešno, ker ljudi zanima tudi s kom sem imela kosilo, ipd. Te stvari me dejansko ne motijo. Motilo pa bi me, če bi bila v zvezi z osebo, ki bi jo imela zelo rada in bi si mediji ves čas kaj zmišljevali. Tega še nisem iskusila, ker trenutno nisem v zvezi. Vendar vem, da nekoč bom in prepričana sem, da bom to sovražila. Je nekaj na kar se bom mogla navaditi, saj je to del moje službe. Fani se ves čas vtikajo v moje življenje in predvidevam, da se bodo tudi v njegovo.
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
 
Interviju z Ashley Greene.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Ashley Greene je zaljubljena!
» Ima Ashley Greene novega fanta?
» Ashley Greene: Za noč čarovnic bo ptica
» Je Ashley Greene razdiralka zvez?
» Ashley Greene: Skrbeli so jo ljubezenski prizori

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: