Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Ashley Greene: Za noč čarovnic bo ptica

Go down 
AvtorSporočilo
Taiia
Admin
Taiia


Število prispevkov : 236
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold

Ashley Greene: Za noč čarovnic bo ptica Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Ashley Greene: Za noč čarovnic bo ptica   Ashley Greene: Za noč čarovnic bo ptica EmptyPet Okt 23, 2009 1:48 pm

Ashley Greene si je vzela nekaj časa in za revijo ‘Vanity Fair’ spregovorila o sagi ‘Somrak’ in prihajajoči noči čarovnic.

O njenih pripravah na noč čarovnic: »Ne morem vam še povedati, v kaj se bom oblekla. No, prav, za noč čarovnic bom ptica. Enkrat sem vprašala stilistko, ali mi lahko najde en kostum in ko mi je pokazala čudoviti kostum ptice, sem vedela, kaj bom. Mislim, da bom dodala še nekaj peres, da bom zmanjšala učinek seksipilnosti. Mislim, da zna biti precej zabavno.«

O njenih izkušnjah s sago ‘Somrak’: »Bilo je izjemno in mislim, da smo začeli ravno ob pravem času. Vesela sem, da v prvem delu moja vloga ni bila preveč pomembna, saj sem se še malce lovila in sem bila živčna. Pri snemanju drugega dela sem imela več časa, da sem dodelala svoj karakter, tako da sem sedaj z Alice Cullen že popolnoma sproščena. Zelo bom žalostna, ko se bo vse skupaj končalo. Ko sem prebrala scenarij, sem bila zelo vznemirjena, kljub temu, da sem prebrala knjige, saj nikoli ne veš, kako bodo scenarij priredili, kako se bo bralo, se snemalo, toda bilo je odlično. Režiser Chris Weitz je bil enkraten.«

O tem, kaj lahko pričakujemo v ‘Mrku’: »V njem bo še več akcije in veliko pretepaške koreografije. Jaz, Nikki Reed in Kellan Lutz smo delali še na več pretepaških scenah. Trenutno se ukvarjamo s slavno vojno Cullenovih in volkodlakov proti mladim vampirjem.«

Ashley Greene: Za noč čarovnic bo ptica Msg-125564607807-3

Vir in ostale slike
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
 
Ashley Greene: Za noč čarovnic bo ptica
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Interviju z Ashley Greene.
» Ashley Greene je zaljubljena!
» Je Ashley Greene razdiralka zvez?
» Ima Ashley Greene novega fanta?
» Ashley Greene: Skrbeli so jo ljubezenski prizori

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: