Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Taylor in Kristen sta dobrodelna

Go down 
AvtorSporočilo
Bella Swan
Admin
Bella Swan


Število prispevkov : 329
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold(celje)

Taylor in Kristen sta dobrodelna Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Taylor in Kristen sta dobrodelna   Taylor in Kristen sta dobrodelna EmptyČet Nov 19, 2009 6:35 pm

Kristen Stewart se je stisnila k Taylorju Lautnerju, ko sta se včeraj zvečer udeležila dobrodelnega srečanja v Tennesseeju.

Taylor in Kristen sta dobrodelna Kristen-stewart-knoxville-charities

Zbrana vsota se je približala 430.000 dolarjem. 10 procentov tega zneska bodo porabili, da bodo pokrili stroške prireditve, ostalih 90 odstotkov pa bodo darovali otroški bolnišnici v vzhodnem Tennesseeju, organizacijam ‘Second Harvest’, ‘Boy Scouts of the Smokies’, ‘Imagination Library’ in ‘American Heart Association’.

Isti dan je njuna soigralka Ashley Greene v kratki črni oblekici pokazala svoje dolge noge, ko se je udeležila ‘The Museum Modern Art Film Benefit: A Tribute To Tim Burton’.

Pojavila se je tudi na decembrski naslovnici revije ‘Maxim’, kjer je spregovorila o njenem prijateljstvu z Vanesso Hudgens. Povedala je: »Zgodbice so izredno napihnjene in vedno jih moraš jemati z rezervo. Z Vanesso sva se skupaj udeležili koncerta, kjer sva vso noč skupaj plesali ter se zabavali, ljudje pa so pridno zbirali dokumentacijo. In najprej sem pomislila: ‘Aha, jutri me bodo spet vlačili po vseh tabloidih, kjer bodo razglabljali, da sva novi najboljši prijateljici, morda tudi lezbijki in da se zanalašč nastavljava po želji za škandalozne posnetke.’ Kako so predvidljivi. Naslednji dan je pisalo: ‘Ashley in Vanessa sta novi najboljši prijateljici.’«

En dan prej so se vsi trije udeležili velike premiere filma ‘Mlada luna’, kjer se je zbrala celotna igralska ekipa, manjkala je le Rachelle Lefevre, ki je v sagi do nedavnega upodabljala vampirko Victorio.

Ali te zanima, zakaj se simpatična rdečelaska ni pojavila na premieri enega izmed najbolj pričakovanih filmov leta? Na Twitterju je objavila odgovor: »Za vse moje oboževalce. Honey je v bolnišnici, prav tako pa sem zaradi ‘Mrka’ vsega naveličana, tako da je bil nocojšnji večer preveč čustven zame, zato nisem uspela priti na premiero. Žal mi je.«

Ubogo dekle. Če pa se sprašuješ, kdo je Honey, za katerega jo tako skrbi, Honey je njena psička, na katero je res zelo navezana.

vir in slike
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
 
Taylor in Kristen sta dobrodelna
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Taylor Lautner in Kristen Stewart EW Photoshoot: Video
» Nasmehni se, Taylor!
» Taylor Lautner
» Taylor kot stenska dekoracija
» Taylor ne bo več zgoraj brez

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: