Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 RPattz: Strah ga je HIV-a

Go down 
AvtorSporočilo
Taiia
Admin
Taiia


Število prispevkov : 236
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold

RPattz: Strah ga je HIV-a Empty
ObjavljaNaslov sporočila: RPattz: Strah ga je HIV-a   RPattz: Strah ga je HIV-a EmptyNed Dec 06, 2009 6:59 pm

RPattz: Strah ga je HIV-a Rob40

Ko smo že pomislili, da se norija glede ‘Mlade lune‘ umirja, postaja vedno boljše.

Seveda ni skrivnost, da je Robert Pattinson trenutno najbolj vroč igralec v šovbiznisu. A vse ima svoje meje.

V novem intervjuju za ‘News of the World’, je RPattz s svojo izjavo, da ga je strah, da se bo okužil z virusom HIV, saj oboževalci stopijo do njega z odprto rano in ga prosijo, če lahko posesa njihovo kri, spustil pravo bombo.

»Ljudje me prosijo, če jih lahko ugriznem ali če se lahko dotaknejo mojih las,« je povedal. »Nočem, da ima kdo šivanko in da me okuži s HIV in nočem, da me ustrelijo ali zabodejo.«

In to še ni vse. Povedal je zgodbo o obsedenih dekletih, ki so do njega stopile s krvavečimi praskami, ki so si jih na vratu naredile tik pred tem.

»Rekle so mi: ‘To smo naredile zate..’ Nisem vedel, kaj naj rečem – ‘Hvala, punce?’«

Dajte, no. Saj veste, da grize samo K-Stew.

Da pa te malo razvedrimo po teh morečih stavkah, pa te vabimo, da si ogledaš nov uradni poster prihajajočega filma našega in tvojega najljubšega vampirja, ‘Remember me‘. Ti je všeč?

RPattz: Strah ga je HIV-a 2

Vir
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
 
RPattz: Strah ga je HIV-a
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» RPattz ne zna z ženskami
» Bo RPattz naslednji Spiderman?
» Je RPattz žaljiv rasist?
» RPattz: ‘Jutranja zarja’ bo!
» RPattz je razdiralec zvez

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: