Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 RPattz ne zna z ženskami

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
Taiia
Admin
Taiia


Število prispevkov : 236
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold

RPattz ne zna z ženskami Empty
ObjavljaNaslov sporočila: RPattz ne zna z ženskami   RPattz ne zna z ženskami EmptyPon Mar 15, 2010 2:46 pm

RPattz ne zna z ženskami Robert-pattinson-reckless

Robert Pattinson se je pred kratkim sestal z revijo ‘parade’, v kateri je spregovoril o filmu ‘Remember me’ ter njegovi vlogi v njem, primerjal pa se je kar z večno slavnim Jamesom Deanom. Za navdušene oboževalke pa je razkril tudi nekaj o svojih zmenkarskih navadah.

O Jamesu Deanu: »Mislim, da je imel v petdesetih letih velik vpliv na mlade fante, še posebej igralce. Tako da me ni sram priznati, da sem tudi jaz podlegel njegovim čarom.«

O tem, kaj ga je prepričalo za vlogo v filmu ‘Remember me’: »Scenarij sem prebral po snemanju ‘Somraka’ in že na začetku mi je bil všeč. Vedno sem ga imel v mislih. Priložnost pa se mi je ponudila v tistem kratkem obdobju med drugim in tretjim nadaljevanjem, kar je res kratek čas, ravno pravšnji za snemanje filma takšnega žanra. Skušal sem se spomniti vseh podrobnosti, ki sem jih prebral in so bile popolne, tako da nisem potreboval nekih dodatnih priprav.«

O tem, kaj imata s Tylerjem skupnega: »S Tylerjem me povezuje želja, da bi bil lahko naredil iste stvari kot on, takrat, ko sem imel priložnost. V tem, da si malce nepremišljen in se boriš je lahko tudi nekaj zadovoljstva. Včasih je prav odrešilno, ko lahko svoj bes nekontrolirano spustiš iz svojega telesa, kot na primer na snemanju. V filmu je scena, v kateri sem se stepel z nekaj fanti. Toda kar dobro se je izšlo in nihče ni bil zares poškodovan.«

O težavah na zmenkih: »Ko stojim iz oči v oči z nasprotnim spolom niti približno nisem tako samozavesten, kot fantje, ki jih igram. Sploh se ne spomnim, kdaj sem katero punco nazadnje povabil ven, tako da bi kar odkorakal do nje. V takih stvareh sem bolj sramežljiv in nočem, da mi spodleti. Tako da se držim malce nazaj.«

O težavah v šoli: »Ko sem bil mlajši me je prekašala večina vrstnikov. Bil sem neke vrste idiot, vedno v senci nekoga drugega. Ko pa sem se prvič srečal z igralstvom, je moje obnašanje in predstava o tem, kakšen bi naj igralec bil, izzvalo veliko ljudi, da so me opazili.«

Vir
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
Euua

Euua


Število prispevkov : 72
Join date : 30/08/2009
Age : 29
Kraj : Lj

RPattz ne zna z ženskami Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: RPattz ne zna z ženskami   RPattz ne zna z ženskami EmptyPon Mar 15, 2010 10:16 pm

oh Robert Very Happy
Nazaj na vrh Go down
 
RPattz ne zna z ženskami
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» RPattz: Strah ga je HIV-a
» Je RPattz žaljiv rasist?
» RPattz: ‘Jutranja zarja’ bo!
» RPattz je razdiralec zvez
» RPattz ima gorečega oboževalca

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: