Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Kristen Stewart: Lezbijka sem!

Go down 
AvtorSporočilo
Bella Swan
Admin
Bella Swan


Število prispevkov : 329
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold(celje)

Kristen Stewart: Lezbijka sem! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kristen Stewart: Lezbijka sem!   Kristen Stewart: Lezbijka sem! EmptyPet Nov 13, 2009 3:46 pm

Zagotovo se boš strinjal/a z nami, da je Kristenin odgovor na špekulacije o zvezi Robsten najbolj izviren in edinstven.

Kristen Stewart: Lezbijka sem! Kristen-stewart8

V intervjuju je Kristen Stewart razkrila svoje misli o tem, kako se sooča z nenehnimi pritiski javnosti: »O tem sem veliko premišljevala in ni ga odgovora, ki bi vas zadovoljil. Pomislite na vse hipotetične možnosti o tem, da sva z Robertom dejansko skupaj: ‘OK, pač sva. Ne, nisva. Lezbijka sem.’ Toda nekaj le hočem obdržati zase. Če bi me ljudje začeli spraševati, ali hodim s soigralcem Taylorjem Lautnerjem, bi jih najverjetneje odgnala z besedami: ‘Odj****e!’«

Povedala pa je tudi, da o tem, da bi bila z Robertom skupaj, niti noče razmišljati: »Razumem, zakaj ljudje hočejo, da bi bila z Robertom skupaj, toda sama o tem nočem razmišljati.«

Morda ji res ne bo treba, saj sta se po poročanju ‘Daily News’ Robert in Kristen odločila, da bosta med promocijo ‘Mlade lune’ nekaj časa preživela oddaljena drug od drugega, s tem pa naj bi preprečila razvoj nadaljnjih govoric o tem, da sta par.

Vir je povedal: »Zahtevala sta, da bi promocijo opravljala ločeno. Sicer sta zatrdila, da sta zelo dobra prijatelja, toda hočeta se izogniti temu, da ljudje namigujejo na to, da sta skupaj. Kajti vsakič, ko ju fotografirajo skupaj, se mlin govoric začne spet vrteti in zato ju paparaci še bolj zasledujejo. Zaželela sta si pač, da bi počela stvari ločeno, tako da ne bi toliko pritiskali nanju.«

Končno smo dobili odgovor, zakaj sta promovirala film vsak na svojem koncu sveta in zakaj se je morala Kristen v Braziliji zadovoljiti z družbo Taylorja Lautnerja. Sicer sta sedaj morda ugotovila, da iz te moke ne bo kruha, saj že lep čas polnita naslovnice z novimi govoricami.

In kaj je tako imenovani vir povedal o teh govoricah, da naj bi bila skupaj? »Ne vem, ali bodo sploh kdaj resnica. Zanju je težko že, da sta prijatelja. Morda je na začetku res bilo nekaj med njima, toda pritisk javnosti ter radovedni in nadležni paparaci so drobno iskrico v hipu zadušili.«

Tako je Kristen namignila, da če se ljudje ne bi toliko vtikali v njene stvari, bi morda bila bolj odprta za javnost: »Morda bi še odgovorila na takšna in podobna vprašanja, če ljudje ne bi delali iz muhe slona. Toda hudobci od mene ne bodo dobili odgovora. Vem, da znajo biti ljudje precej smešni glede: ‘Ja, saj si se sama odločila, da boš igralka, zakaj se preprosto ne odrečeš svojemu življenju? Hej, mimogrede, a lahko dobim tvojega prvorojenca?’«

Ali se ti je kdaj zdelo, da se včasih pri intervjuvanju ni znala pravilno izraziti in da so njeni stavki kar obviseli v zraku, pa še nisi našel/la razlage za to? Kristen ti ponuja odgovor: »Mislim, da sem nekaj časa nazaj postala bolj sproščena med intervjuvanjem, saj sem opazila, da ljudje vsako tvojo besedico vzamejo pod drobnogled. Vem, da včasih v prejšnjih intervjujih nisem dokončala marsikaterega stavka, to pa zato, ker nisem vedela, kako bo vse skupaj zvenelo. Nisem hotela, da bi izgledalo, da sem neiskrena o stvareh, ki mi veliko pomenijo.«

In kakšni so njeni nadaljnji ukrepi v zvezi s tem? »Mislim, da bom nehala kontrolirati, kar prihaja iz mojih ust in se bom kar prepustila toku.«

vir: tocnoto.si/teens
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
 
Kristen Stewart: Lezbijka sem!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kristen Stewart: Ni žurerka
» Kristen Stewart se razsvetljuje
» Kristen Stewart: Nehala bom kaditi
» Kristen Stewart z novim videzom
» Kristen Stewart: Tudi ona z novim filmom!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: