Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Kristen Stewart: Tudi ona z novim filmom!

Go down 
AvtorSporočilo
Taiia
Admin
Taiia


Število prispevkov : 236
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold

Kristen Stewart: Tudi ona z novim filmom! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kristen Stewart: Tudi ona z novim filmom!   Kristen Stewart: Tudi ona z novim filmom! EmptyTor Nov 24, 2009 8:36 pm

Kristen Stewart: Tudi ona z novim filmom! Kristen-stewart-yellow-handkerchief

Poglej si novi poster in uradni trailer novega filma Kristen Stewart, ‘The Yellow Handkerchief’.

Film govori o treh neznancih dveh generacij, ki so se podali na izlet po Ameriki. Med potjo so njihovi odnosi napredovali ter se spremenili v možnost druge priložnosti življenja in ljubezni.

Brett Hanson (William Hurt), ki ima za sabo bolečo preteklost, sreča Martine (Kristen Stewart), problematično najstnico in njeno novo ‘pridobitev’, Gordyja (Eddie Redmayne). Trio se skupaj združi vsak iz svojih razlogov. Brett se mora odločiti, ali se bo vrnil v svoje neodločeno življenje in k svoji bivši ženi May (Maria Bello), po kateri je še vedno hrepenel, Martine želi pobegniti od svoje družine, Gordy pa bi se ji rad približal.

‘The Yellow Handkerchief’ prihaja na velika platna februarja 2010.

Ah, kje je še to, zagotovo si nas bo večina na velikih platnih najprej ogledala ‘Mlado luno’, se strinjaš?

Ali te zanima, kaj je Kristen povedala o tem težko pričakovanem filmu? »Po eni strani je bila to najboljša priložnost, ki je lahko dana igralcu, saj svoj karakter raziskujemo več kot šest tednov in vem, da nikoli več ne bom mogla deliti občutkov, ki jih doživljam s toliko ljudmi. To se ti zgodi samo enkrat v življenju. Filme delamo za vas in nikoli več se mi ne bo zgodilo kaj podobnega. Tako da se film z vsemi pravicami razglašuje za fenomen.«

V oddaji ‘The Late Night with Jimmy Fallon’ pa je spregovorila tudi o svojem drugem projektu, biografiji ‘The Runaways’, in tako za trenutek stopila iz Bellinih čevljev.

Snemanje za film je potekalo med ‘Mlado luno’ in ‘Mrkom’, zahtevalo pa je tudi spremembo pričeske, kar je zmešalo štrene ustvarjalcem ‘Somraka’. »Ja, to jih je res prestrašilo, toda na koncu se je vse v redu izteklo. Poleg tega pa sem imela še priložnost, da vmes delam nekaj čisto drugačnega. Na srečo me ljudje razumejo.«

»Vedela sem, da bom še naprej lahko Bella, zato nisem bila živčna in sem se lahko postavila v čevlje Joan Jett. Vedela sem, da si lahko nataknem lasuljo in spet bo vse, kot je bilo prej. In vedela sem, da če preprosto v moj okvir snemanj vključim še ‘The Runaways’, se bodo pač morali sprijazniti s tem.«

Pa še kako prav je imela.





Vir in še nekaj slik!!
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
 
Kristen Stewart: Tudi ona z novim filmom!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kristen Stewart z novim videzom
» Kristen Stewart: Ni žurerka
» Kristen Stewart se razsvetljuje
» Kristen Stewart: Lezbijka sem!
» Kristen Stewart: Nehala bom kaditi

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: