Twilight Slovenia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Twilight Slovenia

Twilight forum za vse oboževalce
 
KazaloPortalIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Kristen Stewart: Ni žurerka

Go down 
AvtorSporočilo
Taiia
Admin
Taiia


Število prispevkov : 236
Join date : 02/05/2009
Age : 28
Kraj : Prebold

Kristen Stewart: Ni žurerka Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Kristen Stewart: Ni žurerka   Kristen Stewart: Ni žurerka EmptyTor Dec 01, 2009 8:18 pm

Kristen Stewart: Ni žurerka 1927

V nasprotju s trendom, ki se ga poslužuje večina mladih hollywoodskih zvezdnikov, je Kristen Stewart povedala, da ni za divje zabave, ampak je ponoči raje doma.

Igralka v ‘Mladi luni‘ je izjavila: »Dolgočasna sem! Raje ostanem doma, kot pa da bi šla ven. Veliko berem in igram kitaro. V tem obdobju res veliko igram kitaro.«

Zraven glasbe in igranja pa se gospodična Stewart tudi trudi, da bi razvila pisanje, saj meni, da ji bo to pomagalo postati uspešna igralka.

»Rada bi delala na mojem pisanju, ker je pisanja veščina. Pisanje je nekaj, kjer lahko treniraš. In zastrašujoče je! Vsekakor bom vedno počela to, kar počnem sedaj. Prav tako sem začela veliko slikati in slike mi pomagajo pri pisanju. Rada bi napisala knjige.«

Za vse oboževalce Kristen pa imamo še eno dobro novico, in sicer jo boš imel/a kmalu možnost videti igrati še v enem filmu.

V zadnjih dveh letih je Kristen na velikem platnu predvsem omedlevala ob svojem soigralcu Robertu Pattinsonu, čeprav zaradi tega ni potrebovala ravno veliko drame, saj zadošča že pogled na vampirskega lepotca.

No, Kristen ima nov projekt, ‘The Yellow Handkerchief’, ki prihaja v kinematografe februarja, trailer pa si si že lahko ogledal/a na našem forumu. Producent Arthur Cohn je reviji ‘People’ zaupal, da bomo videli povsem novo stran zvezde ‘Somraka‘.

V filmu, kjer zraven nje igrata tudi Maria Bello in William Hurt, je Kristen Martine, težavna najstnica, ki si privošči potep naokrog s popolnimi neznanci.

»Kristen v ‘Somraku‘ je popolnoma drugačna od Kristen v ‘The Yellow Handkerchief’, kar bo za Kristenine oboževalce povsod po svetu zelo zanimivo. Moje osebno mnenje je, iz čisto igralskega vidika, da je bilo v ‘The Yellow Handkerchief‘ težje igrati.«

Vir
Nazaj na vrh Go down
https://twilight-slo.forumsl.net
 
Kristen Stewart: Ni žurerka
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Kristen Stewart: Lezbijka sem!
» Kristen Stewart se razsvetljuje
» Kristen Stewart: Nehala bom kaditi
» Kristen Stewart z novim videzom
» Kristen Stewart: Tudi ona z novim filmom!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Twilight Slovenia :: Novice-
Pojdi na: